2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004

 Valdis Muktupāvels SKAŅUMEŽA MISTĒRIJA
1. Es atradu to kociņu
2. Bungas, stabules
3. Kokles
4. Līksmītes
5. Dieva dēlu izklaides


Pasaules pirmatskaņojums XXIV Vispārējo latviešu Dziesmu svētku Tautas mūzikas koncertā 2008. gada 10. jūlijā.
Skaņdarbs netradicionālam instrumentu sastāvam, solistiem, reperiem un diviem koriem (SSAA un SATB).
Instrumentu sastāvs - 32 gārši, ērģeles, etnogrāfiskā kokle un koncertkokles, baroka stīgu instrumentu kvartets, dūdas, perkusijas, stabules, akordeons.


 Jāzeps un raibais brīnumsapņu mētelis
Dailes teātrī
Endrū Loids Vēbers, Tims Raiss
Ģimenes mūzikls 2 daļās

Radošā grupa:
Režisore Baņuta Rubess
Dzejniece Inese Zandere
Muzikālais vadītājs Juris Vaivods
Scenogrāfs Mārtiņš Milbrets
Kostīmu māksliniece Liene Rolšteina
Horeogrāfs Alberts Kivlenieks


Galvenajās lomās - Juris Vizbulis (Jāzeps), Anna Krauja (teicēja), Juris Bartkevičs (Jēkabs), Artis Robežnieks (Faraons), Harijs Spanovskis (Potifars)
Lomās - Juris Frinbergs, Valdis Liepiņš, Lauris Dzelzītis, Intars Rešetins, Ivars Auziņš, Lauris Subatnieks, Gints Grāvelis, Gunārs Kalniņš, Aldis Siliņš, Ieva Pļavniece, Ilona Balode, Ilze Ķuzule, Indra Briķe, Esmeralda Ermale un citi.

Rīgas Doma kora skolas meiteņu koris kopā ar dejotājām un Latvijā pazīstamiem mūziķiem - Kārli Lāci, Gintu Pabērzu, Ivo Krūskopu, Denisu Paškleviču, Kasparu Zemīti un citiem.

Britu komponists Endrū Loids Vēbers 1968. gadā sarakstīja popkantāti skolas Lieldienu koncertam, ar to arī ieskandinot mūzikla „Jāzeps un raibais brīnumsapņu mētelis" pirmās minūtes un savu pasaules slavu. Tas ir pirmais Vēbera un Raisa uzvestais mūzikls - humoristisks pārstāsts Bībeles leģendai par Jēkaba dēlu Jāzepu un viņa 11 brāļiem. Dažādu muzikālo stilu kokteilis visplašākajā spektrā: franču balāžu parodijas, rokenrols, čarlstons, disko utt.

E. L. Vēbera un T. Raisa sadarbības turpinājumu pasaule piedzīvojusi grandiozos muzikālajos projektos - Jēzus Kristus superzvaigzne, Evita, Kaķi, Operas spoks.


 
   
Designed by Dina Ābele | Developed & hosted by Creative PC Service SIA
Copyright © 2008-2011 Rīgas Doma kora skolas atbalsta biedrība. All rights reserved.