2012
2011
2010
2009
2008
 Rīgas Doma meiteņu kora Adventa koncerti „Veni, Emmanuel!”

Rīgas Doma meiteņu koris diriģentes Airas Birziņas vadībā decembrī aicina uz Adventa koncertiem „Veni, Emmanuel!” 15.decembrī Sv.Meinarda Ikšķiles ev.lut.baznīcā, 18.decembrī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē un 22.decembrī Rīgas Jaunajā sv.Ģertrūde baznīcā.

 

Koncertos piedalīsies arī solisti Jānis Kurševs (tenors), Agnese Kanniņa-Liepiņa (vijole) un koncertmeistare Mareta Beitika.

 

Koncertu programma aptvers visdažādāko laiku un autoru mūziku – skanēs tradicionālo Ziemassvētku melodiju aranžējumi, pasaules mūzikas dižgaru Palestrīnas, Johana Pahelbela, Sezāra Franka, Edvarda Elgāra, Franča Šūberta un citu autoru kompozīcijas, kā arī latviešu komponistu Riharda Dubras, Valta Pūces un Renātes Stivriņas opusi.

 

Pateicoties Ikšķiles novada un Rīgas domēm, visos koncertos ieeja ir bez maksas. 18.decembra koncerts būs īpaša velte Rīgas skolotājiem.

 

Visu koncertu sākums ir plkst. 18.00

 

Rīgas Doma meiteņu balsis būs dzirdamas arī ceturtās Adventes dievkalpojumā Doma baznīcā 23.decembrī, koncertu sēriju koris noslēgs Lestenes baznīcā 23.decembrī plkst.16.00. 
   
Designed by Dina Ābele | Developed & hosted by Creative PC Service SIA
Copyright © 2008-2011 Rīgas Doma kora skolas atbalsta biedrība. All rights reserved.