Sākam jaunu gadu un turpinām dalību projektos!

Rīgas Doma meiteņu koris TIARA ieskandinās pavasari Rīgas Domā
02.05.2017

Rīgas Doma meiteņu koris TIARA un ērģelniece Diāna Jaunzeme-Portnaja priecēs savus klausītājus koncertā CANTATE DOMINO 3.maijā plkst.19.00 Rīgas Domā.

Programmā: G.Forē, A.Kaplē, M.Diriflē, A.Perts, R.Langs, K.A.Arnesens, K.Klausens, K.Kortnijs, Im.Zemzaris.

 

Diāna Jaunzeme-Portnaja un diriģente Aira Birziņa par koncerta programmu:
CANTATE DOMINO - DZIEDIET TAM KUNGAM! Veidojot koncerta programmu, izvēlēts šāds vadmotīvs. Tas caurstrāvo katru skaņdarbu te skanīgā dziedājumā, te klusā apcerē vai lūgšanā uz Dievu - mūžīgi pastāvošu un nemainīgu. Viņa svētība un neizmērojamā mīlestība aizvien ir klātesoša. Varens slavinājums ērģeļu reģistros, priecīgas gaviles kora akordos, sirsnīga pateicība un ticība mūzikas lielajam spēkam.
Lai šis koncerts ir patiesa prieka avots klausītājiem un aizved prom no ikdienības, rodot atbalsi ikvienā sirdī! Mēs ticam, ka mūzikā paustais Dieva Vārds palīdz mīlēt, ticēt, paļauties un dzīvot.

 

Rīgas Doma meiteņu koris TIARA ir viens no šobrīd pasaulē labākajiem meiteņu koriem, kas augstu novērtēts starptautiskos konkursos un festivālos, iegūstot Grand Prix un publikas balvas. Koris regulāri koncertē Latvijā un daudzviet Eiropā – Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Lielbritānijā, Ungārijā, Itālijā, Spānijā, Zviedrijā.

Kora TIARA koncertdarbība ir plaša un daudzpusīga - sakrālās mūzikas koncerti Rīgas Domā, arī citās baznīcās Rīgā un Latvijā; laicīgās mūzikas koncerti Rīgas un Latvijas koncertzālēs, teātros, skolās; muzikālas izrādes; bērnu operas; dalība valsts nozīmes koncertos, pasākumos, festivālos, Dziesmu svētkos. Koris strādā sadarbībā ar dažādām profesionālās mūzikas institūcijām un kolektīviem.

Ar koncertu CANTATE DOMINO Rīgas Domā TIARA ieskandinās kora 20.jubileju. Atzīmējot 20.gadskārtu, rudenī tiks izdots īpaši šim korim komponētu latviešu tautasdziesmu apdaru un oriģināldziesmu albums, kā arī nošu krājums. Šā gada 2.decembrī Rīgas Doma meiteņu koris TIARA aicinās uz lielo jubilejas koncertu Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

 

Iedziedāšanās plkst.17:30, koncerta sākuma plkst.19.00 - 20.40

Mugurā melnie svārki, melnās zeķbikses un sarkanās jakas.

Atpakaļ
 
Designed by Dina Ābele | Developed & hosted by Creative PC Service SIA
Copyright © 2008-2011 Rīgas Doma kora skolas atbalsta biedrība. All rights reserved.